VCAN36A2-03SHE3A08
DigiKeyn tuotenumero
112-VCAN36A2-03SHE3A08TR-ND - Rullattu teippi (TR)
112-VCAN36A2-03SHE3A08CT-ND - Cut Tape (CT)
112-VCAN36A2-03SHE3A08DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VCAN36A2-03SHE3A08
Kuvaus
TVS DIODE 36VWM 63VC SOT233
Valmistajan vakio toimitusaika
41 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
63V Puristusliitin 2,4A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOT-23-3
Kategoria
Teho - pulssin huippu
150W
Valm.
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Purkki
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
8pF @ 1MHz
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
2
Luokka
Autoteollisuus
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
36V (maks.)
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - läpilyönti (min)
39V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
63V
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
2,4A (8/20µs)