VB40150C-E3/4W
DigiKeyn tuotenumero
VB40150C-E3/4WGI-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VB40150C-E3/4W
Kuvaus
DIODE ARR SCHOT 150V 20A TO263AB
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodirivi 1 pari yhteinen katodi 150 V 20A Kiinnitys pintaan TO-263-3, D2PAK (2 jalkaa + juotoskohta), TO-263AB
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.43 V @ 20 A
Valmistaja
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Sarja
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
250 µA @ 150 V
Pakkaustapa
Putki
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 150°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Diodikonfiguraatio
1 pari yhteinen katodi
Pakkaus / kotelo
TO-263-3, D2PAK (2 jalkaa + juotoskohta), TO-263AB
Teknologia
Schottky
Valmistajan laitepakkaus
TO-263AB (D2PAK)
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
150 V
Päätuotenumero
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden)
20A