V60DM100CHM3/I
DigiKeyn tuotenumero
V60DM100CHM3/IGITR-ND - Rullattu teippi (TR)
V60DM100CHM3/IGICT-ND - Cut Tape (CT)
V60DM100CHM3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
V60DM100CHM3/I
Kuvaus
DIODE ARR SCHOT 100V 30A TO263AC
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodirivi 1 pari yhteinen katodi 100 V 30A Kiinnitys pintaan TO-263-3, D2PAK (2 jalkaa + juotoskohta), variantti
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
V60DM100CHM3/I -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valmistaja
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
800 µA @ 100 V
Sarja
Toimintalämpötila - liitos
-40°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Diodikonfiguraatio
1 pari yhteinen katodi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Teknologia
Schottky
Pakkaus / kotelo
TO-263-3, D2PAK (2 jalkaa + juotoskohta), variantti
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-263AC (SMPD)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden)
30A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
860 mV @ 30 A