V35PW15HM3/I
DigiKeyn tuotenumero
V35PW15HM3/IGITR-ND - Rullattu teippi (TR)
V35PW15HM3/IGICT-ND - Cut Tape (CT)
V35PW15HM3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
V35PW15HM3/I
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 150V 35A SLIMDPAK
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 150 V 35A Kiinnitys pintaan SlimDPAK
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
250 µA @ 150 V
Valm.
Kapasitanssi @ Vr, F
1620pF @ 4V, 1MHz
Sarja
Luokka
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Hyväksyntä
AEC-Q101
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
150 V
Valmistajan laitepakkaus
SlimDPAK
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
35A
Toimintalämpötila - liitos
-40°C – 150°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.4 V @ 35 A
Päätuotenumero
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)