V20PW22-M3/I | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | V20PW22-M3/I |
Kuvaus | DIODE SCHOTTKY 200V 20A SLIMDPAK |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodit 200 V 20A Kiinnitys pintaan SlimDPAK |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 300 µA @ 200 V |
Valm. | Kapasitanssi @ Vr, F 780pF @ 4V, 1MHz |
Teknologia | Asennustyyppi |
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.) 200 V | Pakkaus / kotelo |
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) 20A | Valmistajan laitepakkaus SlimDPAK |
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If 960 mV @ 20 A | Toimintalämpötila - liitos -40°C – 175°C |
Nopeus Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io) |