V20KM100-M3/H
DigiKeyn tuotenumero
112-V20KM100-M3/HTR-ND - Rullattu teippi (TR)
112-V20KM100-M3/HCT-ND - Cut Tape (CT)
112-V20KM100-M3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
V20KM100-M3/H
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 100V 4.2A FLATPAK
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 100 V 4,2A Kiinnitys pintaan FlatPAK (5x6)
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
250 µA @ 100 V
Valm.
Kapasitanssi @ Vr, F
1900pF @ 4V, 1MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Teknologia
Asennustyyppi
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Pakkaus / kotelo
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
4,2A
Valmistajan laitepakkaus
FlatPAK (5x6)
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
760 mV @ 20 A
Toimintalämpötila - liitos
-40°C – 165°C
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)