V15PM6HM3/H
DigiKeyn tuotenumero
V15PM6HM3/HTR-ND - Rullattu teippi (TR)
V15PM6HM3/HCT-ND - Cut Tape (CT)
V15PM6HM3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
V15PM6HM3/H
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 60V 15A TO277A
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 60 V 15A Kiinnitys pintaan TO-277A (SMPC)
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1.2 mA @ 60 V
Valm.
Kapasitanssi @ Vr, F
2300pF @ 4V, 1MHz
Sarja
Luokka
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Hyväksyntä
AEC-Q101
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
60 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-277A (SMPC)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
15A
Toimintalämpötila - liitos
-40°C – 175°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
640 mV @ 15 A
Päätuotenumero
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)