TZX9V1C-TAP
DigiKeyn tuotenumero
TZX9V1C-TAPGICT-ND - Cut Tape (CT)
TZX9V1C-TAPGITB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TZX9V1C-TAP
Kuvaus
DIODE ZENER 9.1V 500MW DO204AH
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 9.1 V 500 mW Läpivientiaukko DO-204AH (DO-35)
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.5 V @ 200 mA
Valm.
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Sarja
Luokka
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Hyväksyntä
AEC-Q101
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
500 mW
Valmistajan laitepakkaus
DO-204AH (DO-35)
Impedanssi (maks.) (Zzt)
20 Ohms
Päätuotenumero
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 µA @ 6.8 V