TZMC3V3-GS08
DigiKeyn tuotenumero
TZMC3V3-GS08TR-ND - Rullattu teippi (TR)
TZMC3V3-GS08CT-ND - Cut Tape (CT)
TZMC3V3-GS08DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TZMC3V3-GS08
Kuvaus
DIODE ZENER 3.3V 500MW SOD80
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 3.3 V 500 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOD-80 MiniMELF
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TZMC3V3-GS08 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
2 µA @ 1 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.5 V @ 200 mA
Sarja
Toimintalämpötila
175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Toleranssi
±5%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
500 mW
Valmistajan laitepakkaus
SOD-80 MiniMELF
Impedanssi (maks.) (Zzt)
90 Ohms