TLZ5V1A-GS08
DigiKeyn tuotenumero
TLZ5V1A-GS08GITR-ND - Rullattu teippi (TR)
TLZ5V1A-GS08GICT-ND - Cut Tape (CT)
TLZ5V1A-GS08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TLZ5V1A-GS08
Kuvaus
DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD80
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 5.1 V 500 mW ±2% Kiinnitys pintaan SOD-80 MiniMELF
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
20 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
2 µA @ 2 V
Sarja
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.5 V @ 200 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
175°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Pakkaus / kotelo
Toleranssi
±2%
Valmistajan laitepakkaus
SOD-80 MiniMELF
Teho - maksimi
500 mW