TLZ12A-GS08
DigiKeyn tuotenumero
112-TLZ12A-GS08TR-ND - Rullattu teippi (TR)
112-TLZ12A-GS08CT-ND - Cut Tape (CT)
112-TLZ12A-GS08DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TLZ12A-GS08
Kuvaus
DIODE ZENER 12V 500MW SOD80
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 12 V 500 mW Kiinnitys pintaan SOD-80 MiniMELF
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
40 nA @ 10.6 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.5 V @ 200 mA
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Valmistajan laitepakkaus
SOD-80 MiniMELF
Teho - maksimi
500 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
12 Ohms