T15B39AHM3/I
DigiKeyn tuotenumero
112-T15B39AHM3/ITR-ND - Rullattu teippi (TR)
112-T15B39AHM3/ICT-ND - Cut Tape (CT)
112-T15B39AHM3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T15B39AHM3/I
Kuvaus
TVS DIODE 33.3VWM 53.9V DO214AA
Tarkka kuvaus
53,9V Puristusliitin 28,8A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMB)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
28,8A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Toimintalämpötila
-65°C – 185°C (TJ)
AEC-Q101
Yksisuuntaiset kanavat
33,3V
Jännite - läpilyönti (min)
37,1V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
53,9V