T15B20CAHM3/I
DigiKeyn tuotenumero
112-T15B20CAHM3/ITR-ND - Rullattu teippi (TR)
112-T15B20CAHM3/ICT-ND - Cut Tape (CT)
112-T15B20CAHM3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T15B20CAHM3/I
Kuvaus
DIODE, TVS, 1.5KW, 20V, BIDIRECT
Tarkka kuvaus
27,7V Puristusliitin 56A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMB)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
56A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Toimintalämpötila
-65°C – 185°C (TJ)
AEC-Q101
Kaksisuuntaiset kanavat
17,1V
Jännite - läpilyönti (min)
19V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
27,7V