T15B18AHM3/I
DigiKeyn tuotenumero
112-T15B18AHM3/ITR-ND - Rullattu teippi (TR)
112-T15B18AHM3/ICT-ND - Cut Tape (CT)
112-T15B18AHM3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T15B18AHM3/I
Kuvaus
TVS DIODE 15.3VWM 25.5V DO214AA
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25,5V Puristusliitin 60,8A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMB)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
60,8A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-65°C – 185°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Tyyppi
Zener
Hyväksyntä
AEC-Q101
Yksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
15,3V
Pakkaus / kotelo
DO-214AA, SMB
Jännite - läpilyönti (min)
17,1V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
25,5V