SMF10A-E3-08 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SMF10A-E3-08 |
Kuvaus | TVS DIODE 10VWM 17VC DO219AB |
Valmistajan vakio toimitusaika | 20 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 17V Puristusliitin 11,8A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-219AB (SMF) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virta - huippupulssi (10/1000µs) 11,8A |
Valm. | Teho - pulssin huippu 200W |
Sarja | Syöttöjännitteen suojaus No |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Sovellukset Yleiskäyttöön |
Osan tila Aktiivinen | Kapasitanssi taajuudella 562pF @ 1MHz |
Tyyppi Zener | Toimintalämpötila -65°C – 175°C (TJ) |
Yksisuuntaiset kanavat 1 | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.) 10V | Pakkaus / kotelo DO-219AB |
Jännite - läpilyönti (min) 11,1V | Valmistajan laitepakkaus |
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp 17V | Päätuotenumero |