SMF10A-E3-08
DigiKeyn tuotenumero
SMF10A-E3-08TR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMF10A-E3-08CT-ND - Cut Tape (CT)
SMF10A-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMF10A-E3-08
Kuvaus
TVS DIODE 10VWM 17VC DO219AB
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
17V Puristusliitin 11,8A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-219AB (SMF)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
11,8A
Valm.
Teho - pulssin huippu
200W
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
562pF @ 1MHz
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
10V
Pakkaus / kotelo
DO-219AB
Jännite - läpilyönti (min)
11,1V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
17V