SMCJ14CA-M3/9AT on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Taiwan Semiconductor Corporation
Littelfuse Inc.
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Samankaltainen
Samankaltainen
Comchip Technology
23,2V Puristusliitin 64,7A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMC)
DO-214AB, SMC
SMCJ14CA-M3/9AT
DigiKeyn tuotenumero
SMCJ14CA-M3/9AT-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMCJ14CA-M3/9AT
Kuvaus
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
64,7A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Pakkaus / kotelo
DO-214AB, SMC
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
14V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
15,6V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
23,2V