SMC5K28A-M3/H
DigiKeyn tuotenumero
SMC5K28A-M3/HGITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMC5K28A-M3/HGICT-ND - Cut Tape (CT)
SMC5K28A-M3/HGIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMC5K28A-M3/H
Kuvaus
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
45,4V Puristusliitin 110A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMC)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
110A
Valm.
Teho - pulssin huippu
5000W (5kW)
Sarja
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Yksisuuntaiset kanavat
28V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
31,1V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
45,4V