SMC3K54CA-M3/57
DigiKeyn tuotenumero
SMC3K54CA-M3/57GITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMC3K54CA-M3/57GICT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMC3K54CA-M3/57
Kuvaus
TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
87,1V Puristusliitin 34,4A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMCJ)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMC3K54CA-M3/57 -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
34,4A
Valm.
Teho - pulssin huippu
3000W (3kW)
Sarja
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
54V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
60V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
87,1V