SMBJ78AHM3/I
DigiKeyn tuotenumero
SMBJ78AHM3/I-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMBJ78AHM3/I
Kuvaus
TVS DIODE 78VWM 126VC DO214AA
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
126V Puristusliitin 4,8A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMB)
Kategoria
Teho - pulssin huippu
600W
Valm.
Syöttöjännitteen suojaus
No
Sarja
Sovellukset
Telekommunikaatio
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Luokka
Autoteollisuus
Tyyppi
Zener
Hyväksyntä
AEC-Q101
Yksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
78V
Pakkaus / kotelo
DO-214AA, SMB
Jännite - läpilyönti (min)
86,7V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
126V
Päätuotenumero
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
4,8A