SMBJ60CA-E3/52
DigiKeyn tuotenumero
SMBJ60CA-E3/52GITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMBJ60CA-E3/52GICT-ND - Cut Tape (CT)
SMBJ60CA-E3/52GIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMBJ60CA-E3/52
Kuvaus
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AA
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
96,8V Puristusliitin 6,2A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMBJ)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
6,2A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Pakkaus / kotelo
DO-214AA, SMB
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
60V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
66,7V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
96,8V