SMBJ33CA-E3/52
DigiKeyn tuotenumero
SMBJ33CA-E3/52GITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMBJ33CA-E3/52GICT-ND - Cut Tape (CT)
SMBJ33CA-E3/52GIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMBJ33CA-E3/52
Kuvaus
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AA
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
53,3V Puristusliitin 11,3A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMBJ)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMBJ33CA-E3/52 -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
11,3A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
33V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
36,7V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
53,3V