SMBJ30CD-M3/I
DigiKeyn tuotenumero
SMBJ30CD-M3/IGITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMBJ30CD-M3/IGICT-ND - Cut Tape (CT)
SMBJ30CD-M3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMBJ30CD-M3/I
Kuvaus
TVS DIODE 30VWM 47.7VC DO214AA
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
47,7V Puristusliitin 12,6A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMBJ)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
12,6A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
30V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
33,8V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
47,7V