SMBJ26A-E3/5B
DigiKeyn tuotenumero
SMBJ26A-E3/5BGITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMBJ26A-E3/5BGICT-ND - Cut Tape (CT)
SMBJ26A-E3/5BGIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMBJ26A-E3/5B
Kuvaus
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AA
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
42,1V Puristusliitin 14,3A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMBJ)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
14,3A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Yksisuuntaiset kanavat
26V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
28,9V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
42,1V