SMBJ24D-M3/H
DigiKeyn tuotenumero
SMBJ24D-M3/HGITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMBJ24D-M3/HGICT-ND - Cut Tape (CT)
SMBJ24D-M3/HGIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMBJ24D-M3/H
Kuvaus
TVS DIODE 24VWM 38.4VC DO214AA
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
38,4V Puristusliitin 15,6A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMBJ)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMBJ24D-M3/H -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
15,6A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Yksisuuntaiset kanavat
24V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
27,1V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
38,4V