SMBJ16CD-M3/H
DigiKeyn tuotenumero
SMBJ16CD-M3/HGITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMBJ16CD-M3/HGICT-ND - Cut Tape (CT)
SMBJ16CD-M3/HGIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMBJ16CD-M3/H
Kuvaus
TVS DIODE 16VWM 25.6VC DO214AA
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25,6V Puristusliitin 23,4A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMBJ)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
23,4A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
16V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
18,1V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
25,6V