SMBJ14A-E3/5B
DigiKeyn tuotenumero
112-SMBJ14A-E3/5BTR-ND - Rullattu teippi (TR)
112-SMBJ14A-E3/5BCT-ND - Cut Tape (CT)
112-SMBJ14A-E3/5BDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMBJ14A-E3/5B
Kuvaus
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AA
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
23,2V Puristusliitin 25,9A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMBJ)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
25,9A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Yksisuuntaiset kanavat
14V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
15,6V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
23,2V