SMBJ13A-E3/5B | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SMBJ13A-E3/5B |
Kuvaus | TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AA |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 21,5V Puristusliitin 27,9A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMBJ) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virta - huippupulssi (10/1000µs) 27,9A |
Valm. | Teho - pulssin huippu 600W |
Sarja | Syöttöjännitteen suojaus No |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Sovellukset Yleiskäyttöön |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -55°C – 150°C (TJ) |
Tyyppi Zener | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Yksisuuntaiset kanavat 1 | Pakkaus / kotelo DO-214AA, SMB |
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.) 13V | Valmistajan laitepakkaus |
Jännite - läpilyönti (min) 14,4V | Päätuotenumero |
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp 21,5V |