SMBG170AHE3/52 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
275V Puristusliitin 2,2A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMBG)
SMBG170AHE3/52
DigiKeyn tuotenumero
SMBG170AHE3/52-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMBG170AHE3/52
Kuvaus
TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AA
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
2,2A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Tyyppi
Zener
Hyväksyntä
AEC-Q101
Yksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
170V
Pakkaus / kotelo
DO-215AA, SMB-lokinsiipi
Jännite - läpilyönti (min)
189V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
275V