SMB10J26A-E3/52
DigiKeyn tuotenumero
112-SMB10J26A-E3/52TR-ND - Rullattu teippi (TR)
112-SMB10J26A-E3/52CT-ND - Cut Tape (CT)
112-SMB10J26A-E3/52DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMB10J26A-E3/52
Kuvaus
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AA
Tarkka kuvaus
42,1V Puristusliitin 23,8A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMB)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
23,8A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1000W (1kW)
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
26V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
28,9V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
42,1V