SMB10J15A-E3/52
DigiKeyn tuotenumero
SMB10J15A-E3/52GITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMB10J15A-E3/52GICT-ND - Cut Tape (CT)
SMB10J15A-E3/52GIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMB10J15A-E3/52
Kuvaus
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AA
Tarkka kuvaus
24,4V Puristusliitin 41A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMB)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
41A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1000W (1kW)
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
15V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
16,7V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
24,4V