SMB10J13A-E3/52
DigiKeyn tuotenumero
SMB10J13A-E3/52-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMB10J13A-E3/52
Kuvaus
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AA
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
21,5V Puristusliitin 46,5A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMB)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
46,5A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1000W (1kW)
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Yksisuuntaiset kanavat
1
Pakkaus / kotelo
DO-214AA, SMB
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
13V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
14,4V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
21,5V