Tuotteen SMAJ75CA-E3/61 kuvaa ei ole saatavana
SMAJ75CA-E3/61
DigiKeyn tuotenumero
112-SMAJ75CA-E3/61TR-ND - Rullattu teippi (TR)
112-SMAJ75CA-E3/61CT-ND - Cut Tape (CT)
112-SMAJ75CA-E3/61DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ75CA-E3/61
Kuvaus
TVS DIODE 75VWM 121VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
121V Puristusliitin 3,3A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
3,3A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Pakkaus / kotelo
DO-214AC, SMA
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
75V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
83,3V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
121V