Tuotteen SMAJ60A-E3/61 kuvaa ei ole saatavana
SMAJ60A-E3/61
DigiKeyn tuotenumero
SMAJ60A-E3/61GITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMAJ60A-E3/61GICT-ND - Cut Tape (CT)
SMAJ60A-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ60A-E3/61
Kuvaus
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
96,8V Puristusliitin 4,1A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
4,1A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Yksisuuntaiset kanavat
60V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
66,7V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
96,8V