Tuotteen SMAJ6.5CA-E3/61 kuvaa ei ole saatavana
SMAJ6.5CA-E3/61
DigiKeyn tuotenumero
SMAJ6.5CA-E3/61GITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMAJ6.5CA-E3/61GICT-ND - Cut Tape (CT)
SMAJ6.5CA-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ6.5CA-E3/61
Kuvaus
TVS DIODE 6.5VWM 11.2V DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
11,2V Puristusliitin 35,7A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
35,7A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
6,5V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
7,22V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
11,2V