SMAJ33A-M3/61 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Taiwan Semiconductor Corporation
Varastossa: 5 030
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Varastossa: 5 961
Tekniset tiedot
YAGEO
YAGEO
Varastossa: 300
Tuotteen SMAJ33A-M3/61 kuvaa ei ole saatavana
SMAJ33A-M3/61
DigiKeyn tuotenumero
SMAJ33A-M3/61-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ33A-M3/61
Kuvaus
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
53,3V Puristusliitin 7,5A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
7,5A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Yksisuuntaiset kanavat
1
Pakkaus / kotelo
DO-214AC, SMA
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
33V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
36,7V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
53,3V