Tuotteen SMAJ28CA-E3/5A kuvaa ei ole saatavana
SMAJ28CA-E3/5A
DigiKeyn tuotenumero
SMAJ28CA-E3/5AGITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMAJ28CA-E3/5AGICT-ND - Cut Tape (CT)
SMAJ28CA-E3/5AGIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ28CA-E3/5A
Kuvaus
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
45,4V Puristusliitin 8,8A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
EDA/CAD-mallit
SMAJ28CA-E3/5A -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
8,8A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
28V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
31,1V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
45,4V