Tuotteen SMAJ18A-E3/61 kuvaa ei ole saatavana
SMAJ18A-E3/61
DigiKeyn tuotenumero
SMAJ18A-E3/61GITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMAJ18A-E3/61GICT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ18A-E3/61
Kuvaus
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
29,2V Puristusliitin 13,7A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMAJ18A-E3/61 -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
13,7A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
18V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
20V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
29,2V