Tuotteen SMAJ18A-E3/5A kuvaa ei ole saatavana
SMAJ18A-E3/5A
DigiKeyn tuotenumero
SMAJ18A-E3/5AGITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMAJ18A-E3/5AGICT-ND - Cut Tape (CT)
SMAJ18A-E3/5AGIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ18A-E3/5A
Kuvaus
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
29,2V Puristusliitin 13,7A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
13,7A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
18V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
20V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
29,2V