SMAJ14A-E3/61 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SMAJ14A-E3/61 |
Kuvaus | TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AC |
Valmistajan vakio toimitusaika | 20 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 23,2V Puristusliitin 17,2A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virta - huippupulssi (10/1000µs) 17,2A |
Valm. | Teho - pulssin huippu 400W |
Sarja | Syöttöjännitteen suojaus No |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Sovellukset Yleiskäyttöön |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -55°C – 150°C (TJ) |
Tyyppi Zener | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Yksisuuntaiset kanavat 1 | Pakkaus / kotelo DO-214AC, SMA |
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.) 14V | Valmistajan laitepakkaus |
Jännite - läpilyönti (min) 15,6V | Päätuotenumero |
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp 23,2V |