Tuotteen SMAJ14A-E3/61 kuvaa ei ole saatavana
SMAJ14A-E3/61
DigiKeyn tuotenumero
SMAJ14A-E3/61GITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMAJ14A-E3/61GICT-ND - Cut Tape (CT)
SMAJ14A-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ14A-E3/61
Kuvaus
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
23,2V Puristusliitin 17,2A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
17,2A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
14V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
15,6V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
23,2V