SMAJ13AHE3/5A on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 7 150
Tekniset tiedot
Samankaltainen
YAGEO
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
YAGEO
STMicroelectronics
Tuotteen SMAJ13AHE3/5A kuvaa ei ole saatavana
SMAJ13AHE3/5A
DigiKeyn tuotenumero
SMAJ13AHE3/5A-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ13AHE3/5A
Kuvaus
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AC
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
21,5V Puristusliitin 18,6A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
18,6A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Luokka
Autoteollisuus
Tyyppi
Zener
Hyväksyntä
AEC-Q101
Yksisuuntaiset kanavat
13V
Jännite - läpilyönti (min)
14,4V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
21,5V