Tuotteen SMAJ12CA-E3/61 kuvaa ei ole saatavana
SMAJ12CA-E3/61
DigiKeyn tuotenumero
SMAJ12CA-E3/61GITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMAJ12CA-E3/61GICT-ND - Cut Tape (CT)
SMAJ12CA-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ12CA-E3/61
Kuvaus
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
19,9V Puristusliitin 20,1A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMAJ12CA-E3/61 -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
20,1A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
12V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
13,3V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
19,9V