Tuotteen SMAJ10A-E3/61 kuvaa ei ole saatavana
SMAJ10A-E3/61
DigiKeyn tuotenumero
SMAJ10A-E3/61GITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMAJ10A-E3/61GICT-ND - Cut Tape (CT)
SMAJ10A-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ10A-E3/61
Kuvaus
TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
17V Puristusliitin 23,5A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMAJ10A-E3/61 -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
23,5A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Yksisuuntaiset kanavat
10V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
11,1V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
17V