Tuotteen SMA5J26A-E3/61 kuvaa ei ole saatavana
SMA5J26A-E3/61
DigiKeyn tuotenumero
112-SMA5J26A-E3/61TR-ND - Rullattu teippi (TR)
112-SMA5J26A-E3/61CT-ND - Cut Tape (CT)
112-SMA5J26A-E3/61DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMA5J26A-E3/61
Kuvaus
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AC
Tarkka kuvaus
42,1V Puristusliitin 11,9A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
11,9A
Valm.
Teho - pulssin huippu
500W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
26V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
28,9V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
42,1V