Tuotteen SMA5J18A-E3/61 kuvaa ei ole saatavana
SMA5J18A-E3/61
DigiKeyn tuotenumero
SMA5J18A-E3/61GITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMA5J18A-E3/61GICT-ND - Cut Tape (CT)
SMA5J18A-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMA5J18A-E3/61
Kuvaus
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AC
Tarkka kuvaus
29,2V Puristusliitin 17,1A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
17,1A
Valm.
Teho - pulssin huippu
500W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
18V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
20V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
29,2V