SM15T39CA-E3/57T
DigiKeyn tuotenumero
SM15T39CA-E3/57TGITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SM15T39CA-E3/57TGICT-ND - Cut Tape (CT)
SM15T39CA-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SM15T39CA-E3/57T
Kuvaus
TVS DIODE 33.3VWM 53.9V DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
53,9V Puristusliitin 28A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMCJ)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
28A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
33,3V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
37,1V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
53,9V