SM15T33CA-E3/9AT
DigiKeyn tuotenumero
112-SM15T33CA-E3/9ATTR-ND - Rullattu teippi (TR)
112-SM15T33CA-E3/9ATCT-ND - Cut Tape (CT)
112-SM15T33CA-E3/9ATDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SM15T33CA-E3/9AT
Kuvaus
TVS DIODE 28.2VWM 45.7V DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
45,7V Puristusliitin 33A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMCJ)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
33A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
28,2V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
31,4V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
45,7V