SE15PJ-M3/84A
DigiKeyn tuotenumero
SE15PJ-M3/84AGITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SE15PJ-M3/84AGICT-ND - Cut Tape (CT)
SE15PJ-M3/84AGIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SE15PJ-M3/84A
Kuvaus
DIODE STANDARD 600V 1.5A DO220AA
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 600 V 1,5A Kiinnitys pintaan DO-220AA (SMP)
Kategoria
Nopeus
Standardielpyminen >500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Käänteinen elpymisaika (trr)
900 ns
Sarja
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
5 µA @ 600 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kapasitanssi @ Vr, F
9,5pF @ 4V, 1MHz
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
600 V
Valmistajan laitepakkaus
DO-220AA (SMP)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
1,5A
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 175°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.05 V @ 1.5 A