MMBZ27VDA-E3-08 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Diodes Incorporated
Varastossa: 69
Tekniset tiedot
Diodit - Zener - ryhmät 1 pari yhteinen anodi 27 V 225 mW SOT-23-3
MMBZ27VDA-E3-08
DigiKeyn tuotenumero
MMBZ27VDA-E3-08-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MMBZ27VDA-E3-08
Kuvaus
DIODE ZENER ARRAY 27V SOT-23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
41 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
80 nA @ 22 V
Valmistaja
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.1 V @ 200 mA
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Konfiguraatio
1 pari yhteinen anodi
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Jännite - zener (nim.) (Vz)
27 V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3
Teho - maksimi
225 mW